Екскурсія на ДП «Маневицьке лісове господарство»

Дата: 2018-06-06

6 червня в рамках проекту євроклубу «Euroway» «Як рух України до Європейського Союзу змінює Маневицький район і його жителів» учні відвідали ДП «Маневицьке лісове господарство». Цей напрямок обрали не випадково. Адже ліс – основна стратегічна сировина в нашому районі, 66% площі адміністративного району вкриті лісом, що обумовило розвиток лісового господарства.

Євроклубівці побували на консервному цеху, де виготовляється широкий асортимент напоїв із натуральними ароматизаторами, екстрактом шипшини та цілющими травами, побачили відновлену роботу цеху хвойного екстракту та як у відремонтованій теплиці вирощують декоративний посадковий матеріал, плантації малини, лохини, квіти та овочі для потреб власної їдальні.

З думкою про майбутнє підприємство значну суму коштів інвестує у розвиток виробничої сфери. В деревообробних цехах встановлено лінію з випуску єврозаготовок на основі нових брусовального і багатопилкового деревообробних верстатів, баштовий кран для подачі круглого лісу на переробку, закуплено нові трактори, обладнані причепами з маніпуляторами, трелювальною лебідкою, вантажні автомобілі, культиватори та ін.

Помітним стало, те, що адміністрація підприємства активно працює над створенням на кожному робочому місці безпечних умов праці. Працівники підприємства забезпечені спецодягом та засобами захисту відповідно до галузевих норм. Для потреб працюючих обладнані санітарно-побутові приміщення, проводиться робота із забезпечення лісозаготівельних бригад будиночками для обігріву й прийому їжі.

Благоустрій та упорядкована територія лісгоспу вразили своєю чистотою та креативним дизайном.

На завершення екскурсії, в їдальні лісгоспу «Ялинка» учні смакували березовим соком, який подарували працівники підприємства та ділилися враженням від гарно проведеного часу.

Екскурсія  на  ДП «Маневицьке лісове господарство»