Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Засідання методичної комісії 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Засідання методичної комісії будівельних, деревообробних та торговельних професій

Дата: 2018-05-29

29 травня відбулось засідання методичної комісії будівельних, деревообробних та торговельних професій на тему: Оптимізація навчально–виробничого процесу через призму вимог раціонального замовника кадрів. Засідання було проведено у формі круглого столу: «Досвід та проблеми співпраці із замовниками робітничих кадрів».

Із вступним словом виступила голова методичної комісії Чернюк Г.Ф., яка зазначила, що впровадження у навчальний процес нових інноваційних технологій, співпраця з роботодавцями регіону, вивчення ринку праці – це основні напрямки розвитку навчально–виховного процесу.

В обговоренні питання взяли участь Солобчук Л.А., яка розповіла про тісну співпрацю з роботодавцями з професії продавець.

Рибачук В.І., яка зупинилась на адаптації учнів до сучасного виробництва із замовниками кадрів будівельних професій.

Сахнюк А.Л.. який наголосив на проблемах налагодження взаємовигідного партнерства з професії столяр будівельний.

Досвідом з формування в учнів високої професійної мобільності, конкурентоспроможності шляхом впровадження регіонального компоненту поділились Чернюк Г.Ф. та Климчук В.В.

На завершення засідання майстри виробничого навчання Рибачук В.І., Сидорук Л.А. ознайомили з станом проходження виробничої практики з професій муляр 2-3 розряду та штукатур 3 розряду.

Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика