Конкурс професійної майстерності

Дата: 2018-05-23

23 травня відбувся конкурс «Кращий за професією» серед учнів другого курсу. Змагалися за це звання 2 команди групи №21: “Шумахери” і “Трактористи”. До складу команди “Шумахери” ввійшли: Ружицький Володимир, Горайчук Богдан, Макарчук Василь, Приходько Владислав, Дерчун Мар’ян. У складі команди “Трактористи” були: Ігнатюк Назар, Кацевич Дмитро, Кузьмич Ігор, Кондратюк Вадим, Богайчук Андрій.

Конкурс проходив у два етапи. В першому етапі, теоретичному, учні показали свої знання з будови трактора та правил дорожнього руху. Кращі знання були в учнів з команди “Трактористи ”, які перемогли з відривом 1 бал.

Другий етап, практичний, проходив на навчальному полігоні. Учні змагалися на краще вміння виконувати вправи на тракторі МТЗ-82. Серед конкурсних вправ були: рух змійкою, рух вісімкою, проїзд по колійному мосту, під’їзд до причепа.

Журі уважно оцінювало виконання конкурсних вправ кожним учасником, адже кожен з них показував гарні вміння та навички з водіння трактора.

За загальними підсумками у практичній частині конкурсу перемогла команда “Шумахери”, набравши на 9,5 більше, ніж їхні суперники.

В індивідуальному заліку кращим за професією став Макарчук Василь.

Вітаємо переможця!

Конкурс професійної майстерності