Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Кращий за професією 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Кращий за професією

Дата: 2018-04-23

Навчаючись в ліцеї з професії «Водій автотранспортних засобів (категорії В, С)», учні отримують всі необхідні фахові знання, вміння та навички, готуються застосовувати їх у своїй подальшій професійній діяльності. Вони задоволені своїм вибором, адже професія водія є гарантією працевлаштування, і потреба в робітниках за цією професією постійна.

Свої досягнення на шляху до професійної діяльності учні мають змогу демонструвати на конкурсах професійної майстерності, які стали традицією в ліцеї.

20 квітня відбувся конкурс «Кращий за професією» серед учнів третього курсу. Змагалися за це звання 2 команди групи №1: “Форсаж” і “Мотор”. До складу команди “Форсаж” ввійшли: Васильчук Ігор, Ващук Андрій, Давидов Максим, Збешко Віталій, Клець Андрій, Клець Віктор. До складу команди “Мотор” ввійшли: Кобець Михайло, Кушнір Дмитро, Лісовецький Роман, Прокопчук Микола, Радчук Дмитро, Романюк Василь.

Конкурс проходив у два етапи. В першому етапі, теоретичному, учні показали свої знання з будови автомобіля та правил дорожнього руху.

Другий етап, практичний, проходив на навчальному полігоні. Учні змагалися на краще вміння виконувати вправи на вантажних автомобілях ГАЗ –52 та САЗ – 35-07. Вони виконували такі вправи: рушання автомобілем з місця, рух по прямій, рух змійкою, рух вісімкою, рух через тунель, зупинка автомобіля.

Журі уважно слідкувало за щонайменшою помилкою учасників конкурсу, адже кожен з них показував достатню майстерність з водіння автомобіля. За підсумками виконання вправ перемогу отримала команда “Форсаж”.

В індивідуальному заліку кращим за професією став Романюк Василь, який як в першому, так і в другому етапі виборов першість.

Кращий за професією
Кращий за професією
Кращий за професією
Кращий за професією
Кращий за професією
Кращий за професією
Кращий за професією
Кращий за професією
Кращий за професією
Кращий за професією

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика