Кращий за професією

Дата: 2018-04-23

Навчаючись в ліцеї з професії «Водій автотранспортних засобів (категорії В, С)», учні отримують всі необхідні фахові знання, вміння та навички, готуються застосовувати їх у своїй подальшій професійній діяльності. Вони задоволені своїм вибором, адже професія водія є гарантією працевлаштування, і потреба в робітниках за цією професією постійна.

Свої досягнення на шляху до професійної діяльності учні мають змогу демонструвати на конкурсах професійної майстерності, які стали традицією в ліцеї.

20 квітня відбувся конкурс «Кращий за професією» серед учнів третього курсу. Змагалися за це звання 2 команди групи №1: “Форсаж” і “Мотор”. До складу команди “Форсаж” ввійшли: Васильчук Ігор, Ващук Андрій, Давидов Максим, Збешко Віталій, Клець Андрій, Клець Віктор. До складу команди “Мотор” ввійшли: Кобець Михайло, Кушнір Дмитро, Лісовецький Роман, Прокопчук Микола, Радчук Дмитро, Романюк Василь.

Конкурс проходив у два етапи. В першому етапі, теоретичному, учні показали свої знання з будови автомобіля та правил дорожнього руху.

Другий етап, практичний, проходив на навчальному полігоні. Учні змагалися на краще вміння виконувати вправи на вантажних автомобілях ГАЗ –52 та САЗ – 35-07. Вони виконували такі вправи: рушання автомобілем з місця, рух по прямій, рух змійкою, рух вісімкою, рух через тунель, зупинка автомобіля.

Журі уважно слідкувало за щонайменшою помилкою учасників конкурсу, адже кожен з них показував достатню майстерність з водіння автомобіля. За підсумками виконання вправ перемогу отримала команда “Форсаж”.

В індивідуальному заліку кращим за професією став Романюк Василь, який як в першому, так і в другому етапі виборов першість.

Кращий за професією