День протипожежної безпеки

Дата: 2018-04-20

20 квітня в ліцеї, відповідно до Плану заходів місячника з безпеки життєдіяльності, проводилось практичне заняття щодо відпрацювання плану евакуації персоналу та учнів з навчального корпусу на випадок виникнення пожежі.

В 11 годин 20 хвилин за учбовим сигналом „Увага! Термінова евакуація!” розпочалося учбово-тренувальне заняття. На майданчику біля адміністративного корпусу відбулася перевірка наявності учнів та підведення підсумків тренування.

На автодромі навчального закладу було проведено показове гасіння пожежі за участю пожежного розрахунку Маневицького районного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області. Також з учасниками освітнього процесу проведені практичні заняття щодо порядку і правил користування первинними засобами пожежогасіння, зокрема порядок застосування порошкових вогнегасників.

Учні та працівники ознайомились з оснащенням пожежного автомобіля, спецзасобами та устаткуванням, яке використовують вогнеборці під час гасіння пожежі.

День протипожежної безпеки