Вітаємо переможців обласних конкурсів!

Дата: 2018-04-17

У кінці березня учні Маневицького професійного ліцею стали активними учасниками обласних конкурсів та увійшли в трійку переможців.

28 березня 2018 року на базі Торчинського професійного ліцею відбувся обласний конкурс фахової майстерності з професії «Столяр будівельний».

Свої знання та вміння у цьому змаганні фахівців деревообробної справи продемонстрував учень групи №2 Хом’як Дмитро.

Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного характеру та практичного туру. Теоретична частина включала питання з предметів «Матеріалознавство», «Технологія столярних робіт», «Електротехніка», «Охорона праці», «Креслення» та виконання розрахункового завдання. Під час практичного туру конкурсанти виконували завдання, що відповідало вимогам 3-го кваліфікаційного розряду та передбачало виготовлення за допомогою столярних ручних інструментів табурету ручної конструкції.

Дмитро успішно виконав усі поставлені завдання та за рішенням компетентного журі зайняв почесне III місце.

30 березня 2018 року на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» відбувся обласний конкурс на кращого знавця з предмета «Креслення» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професій сільськогосподарського, будівельного та зварювального напрямів, в якому взяли участь Журба Валентина (група №3) та Мартинюк Ігор (група №4).

Конкурсанти виконували різнорівневі завдання з предметів «Технічне креслення» та «Будівельне креслення» відповідно до програм конкретних професій.

Журі конкурсу відзначило ґрунтовні знання наших учасників конкурсу Мартинюка Юрія, який зайняв II місце у номінації «Технічне креслення», та Журби Валентини, котра посіла III місце у номінації «Будівельне креслення».

Допомогли учням повірити в себе та стати призерами обласних змагань їх наставники – викладач спецпредметів Чернюк Галина Федорівна і майстер виробничого навчання Сахнюк Анатолій Леонідович.

ЩИРО ВІТАЄМО ТА БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!!!!

Вітаємо переможців обласних конкурсів!