Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Шевченко і сучасність 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Шевченко і сучасність

Дата: 2018-03-19

Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він як сама душа нашого народу, правдива і щира… Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись.

О. Гончар.

В бібліотеці ліцею відбувся захід з нагоди вшанування 204 річниці з дня народження Тараса Шевченка. Розпочала захід вчитель української мови та літератури Шилак Л. П., яка наголосила, що Тарас Григорович Шевченко – це не просто ім’я людини, а символ любові до рідного краю, символ волелюбності, сміливості й чесності. Це людина-епоха в історії української літератури.

Ученицею Маневицької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя України Андрія Снітка Ковердюк Яною був виконаний вірш Т. Шевченка про Україну на фоні мелодії «Реве та стогне Дніпр широкий…».

Ведучі заходу розповідали про нелегку, круту та тернисту дорогу Т. Шевченка. Кожен виконаний вірш супроводжувався відеосюжетом, ліричними мелодіями, які доповнювали зміст яскравим забарвленням та додавали милозвучності змісту. З уст ведучих лунав уривок з поеми «Гомоніла Україна» «Гайдамаки» та «І мертвим, і живим».

Сьогодні, коли чиниться воєнна агресія проти нашої держави, є актуальним Шевченкове Слово.

«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!» - лунало над Майданом з уст Сергія Нігояна, одного з перших, хто відкрив список Небесної сотні, вірменина за національністю, але українського патріота за переконаннями. Події на Майдані засвідчили, що сила творів Кобзаря окрилює людей та додає наснаги у виборюванні свободи.

В бібліотеці організовано книжкову виставку «Вшановуємо Кобзаря», де представлено книги та інформаційні матеріали про життя та діяльність великого генія.

На завершення виховної години пролунав заклик «Читаймо Шевченка! Думаймо – і будьмо українцями!»

Шевченко і сучасність
Шевченко і сучасність
Шевченко і сучасність
Шевченко і сучасність
Шевченко і сучасність

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика