Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
День рідної мови в ліцеї 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


День рідної мови в ліцеї

Дата: 2018-02-21

21 лютого до Міжнародного дня рідної мови в гуртожитку ліцею була проведена інтелектуально-пізнавальна гра «Солов’їна, барвінкова українська наша мова», яка проходила під девізом «Вивчайте, любіть свою мову, як рідну Вітчизну любіть».

У вступному слові вихователь гуртожитку Турик Г. Р. наголосила, що за допомогою мови ми бережемо свою історію, передаємо нащадкам неоціненні скарби минулого і сучасного, можемо порозумітися, передати свої почуття, переживання. Людина, яка досконало володіє рідною мовою, має під ногами твердий грунт, вона впевнена у собі.

Вшановуючи рідну мову, слово, на мовному турнірі зустрілися команди «Ерудит» і «Дивослово». Цікавими, змістовними були конкурси «Розминка», «Далі, далі», «Заморочки із бочки», «Кожний за себе», «Прямо чи влучно». Члени команд, дотримуючись мовленнєвого етикету, складали ланцюжок ввічливих слів подяки, підтримки, співчуття, прикрашали мовний віночок (підбирали прикметники – компліменти рідній мові).

А в перерві між конкурсами учні переглянули цікаві факти про українську мову, прослухали пісні «Гімн українській мові», «Рідна мова», «День мови», насолоджувались поезіями про рідну мову. Сподобались всім і смішинки-веселинки для всіх у залі, які підготували Нікітін Нікіта та Смолярчук Максим.

За ходом турніру стежила Рада експертів, яка, оцінивши знання, творчість, кмітливість, визначила найкращих знавців рідної мови. Переможцем турніру стала команда «Ерудит».

Вітаємо членів команди з перемогою!

Отож, любіть, шануйте і бережіть свою мову.

День рідної мови в ліцеї
День рідної мови в ліцеї
День рідної мови в ліцеї
День рідної мови в ліцеї
День рідної мови в ліцеї
День рідної мови в ліцеї
День рідної мови в ліцеї

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика