Тренінг «Цінність життя. Цінність у житті підлітків»

Дата: 2018-02-09

8 лютого в районній бібліотеці, психологом Маневицького професійного ліцею Лихач А. А. для учнів 10–А класу Маневицької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя України Андрія Снітка був проведений тренінг на тему - «Цінність життя. Цінність у житті підлітків». Метою тренінгу є розвиток пізнавального інтересу підлітків до унікальності людини як живої істоти та ресурсів організму людини, можливостей власного організму; визначення цінностей сучасних молодих людей, створення умов для усвідомлення ними цінності життя, важливості репродуктивного потенціалу; формування відповідальності за власне існування.

Психолог з учнями виконували такі вправи як:

• Привітання. Знайомство. Вправа "Мій портрет".
  • Вправа"Очікування".
  • Вправа "Людина – це… ".
  • Інформаційне повідомлення "Феномен людини".
  • Групове обговорення "Що є цінного в житті людини".
  • Вправа "Мої цінності".

По закінчені тренінгу учні зробили висновок , що цінності формуються протягом усього життя – це своєрідний фундамент, на якому ми стоїмо і живемо. Вони відіграють визначальну роль смислів і символів, що становлять основу індивідуальних і колективних суджень і вчинків. Вони і є сенсом життя. Саме тому одна з найважливіших цінностей – це здоров’я.

Тренінг «Цінність життя. Цінність у житті підлітків»