Засідання методичної комісії

Дата: 2018-02-05

1 лютого 2018 року відбулось засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів предметів «Фізична культура» та «Захист Вітчизни». Засідання проходило у формі навчального семінару за темою «Формування в учнів позитивного ставлення до життя».

У вступному слові голова МК Турик Г. Р. зазначила, що підлітковий вік – це період формування моральних принципів, становлення особистості. Наголосила , що завдання педагогів – створювати в колективі підлітків позитивну атмосферу, налаштовувати їх на позитивне ставлення до життя.

Змістовним був виступ класного керівника групи №11 Сахнік Я. О., яка говорила про світ цінностей сучасної молодої людини та поділилась досвідом їх формування.

Особливу роль у становленні особистості відіграють засоби масової інформації та мережі Інтернет, які створюють своєрідний інформаційний світ, у якому молода людина виробляє певний світогляд щодо життя. Тому зацікавленість у присутніх викликав виступ Кайдик М. Я. за темою «Формування критичного мислення учнів при сприйнятті інформації ЗМІ і мережі Інтернет».

Психолог ліцею Бузило А. А. рекомендувала присутнім форми і методи роботи із запобігання участі підлітків в так званих «групах смерті» у соціальних мережах («Синій кит», «Червона сова» , «Тихий дім»), з підлітками «групи ризику», навела приклади маніпуляції свідомістю людини.

Коленда Н. П. , заступник директора з НВР, презентувала матеріали правоосвітницького проекту «Я маю право», акцентувала увагу на формах і методах роботи з групою, проведенні тижнів групи в ліцеї.

Члени МК також обговорили заходи, які були проведені у січні (виховний захід до Дня пам’яті героїв Крут (Котик Н. В.) та виховний захід до 80-річчя з Дня народження В. Висоцького (Турик Г. Р.).

Засідання методичної комісії