Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Єднання сердець 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Єднання сердець

Дата: 2018-02-01

1 лютого 2018 року учні 11, 12, 5 груп відвідали виховну годину «Пам’яті героїв Крут», яку провела в актовій залі НВК "Маневицька ЗОШ I-III ступенів №2-гімназія» вчитель історії Смусь Ольга Іванівна.

Учні школи розповідали про історичне минуле і традиції нашого народу на початку ХХ ст. Під час розповідей демонструвалися відеофільми про героїв Крут, звучали поетичні рядки, пісні.

Продовженням заходу був перегляд відеосюжету «Рабів до раю не пускають» – це звернення до тих, хто бореться за свободу України в наш час.

«В наші дні подвиг героїв Крут надихає сучасну молодь, яка бореться з ворогом на Сході країни. Я пишаюсь тим, що мій син Ростислав у перші місяці війни пішов захищати рідну землю. У свій час він навчався у цій школі, закінчив Маневицький професійний ліцей, інститут, працював», – продовжила Ольга Іванівна.

Оплесками юні патріоти зустрічали Ростислава – кіборга. Тремтячим голосом та зі сльозами на очах він розповів про тяжкі бої, які велися у Донецькому аеропорті, звідки йому вдалося вийти живим, маючи два поранення. «Я вірю в нашу перемогу», – сказав на закінчення воїн АТО.

На завершення заходу учні піднялися, і зал переповнився молодими голосами, які виконали «Боже, єдиний, великий, нам Україну храни».

Дякуємо вчителям, учням школи за хвилини патріотичного єднання.

Сіліч Л. І., викладач правознавства

Єднання сердець
Єднання сердець
Єднання сердець
Єднання сердець
Єднання сердець
Єднання сердець
Єднання сердець
Єднання сердець
Єднання сердець
Єднання сердець

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика