23 лютого 2018 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Щибор Віра Яківна

23 лютого

Карплюк Наталія Андріївна

23 лютого

Єднання сердець

Дата: 2018-02-01

1 лютого 2018 року учні 11, 12, 5 груп відвідали виховну годину «Пам’яті героїв Крут», яку провела в актовій залі НВК "Маневицька ЗОШ I-III ступенів №2-гімназія» вчитель історії Смусь Ольга Іванівна.

Учні школи розповідали про історичне минуле і традиції нашого народу на початку ХХ ст. Під час розповідей демонструвалися відеофільми про героїв Крут, звучали поетичні рядки, пісні.

Продовженням заходу був перегляд відеосюжету «Рабів до раю не пускають» – це звернення до тих, хто бореться за свободу України в наш час.

«В наші дні подвиг героїв Крут надихає сучасну молодь, яка бореться з ворогом на Сході країни. Я пишаюсь тим, що мій син Ростислав у перші місяці війни пішов захищати рідну землю. У свій час він навчався у цій школі, закінчив Маневицький професійний ліцей, інститут, працював», – продовжила Ольга Іванівна.

Оплесками юні патріоти зустрічали Ростислава – кіборга. Тремтячим голосом та зі сльозами на очах він розповів про тяжкі бої, які велися у Донецькому аеропорті, звідки йому вдалося вийти живим, маючи два поранення. «Я вірю в нашу перемогу», – сказав на закінчення воїн АТО.

На завершення заходу учні піднялися, і зал переповнився молодими голосами, які виконали «Боже, єдиний, великий, нам Україну храни».

Дякуємо вчителям, учням школи за хвилини патріотичного єднання.

Сіліч Л. І., викладач правознавства

Єднання сердець