Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Легендарному Володимиру Висоцькому - 80 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Легендарному Володимиру Висоцькому - 80

Дата: 2018-01-30

30 січня 2018 року в гуртожитку ліцею вихователем Турик Г. Р. був проведений тематичний вечір, присвячений 80-річчю з дня народження поета, композитора, співака, актора В. Висоцького. У вступному слові вихователь наголосила, що для багатьох В. Висоцький став символом епохи змін. Він своїм голосом прагнув донести до людей, що кожен має право на свободу вибору у бурхливому ритмі сучасності. Його творчість вплинула на виховання людської гідності цілого покоління.

Зустріч з В. Висоцьким розпочалася поезією «Я не люблю», в якій передано ставлення поета до життя. Ведучі заходу Тетяна Шиманська та Никодим Божко зосередили увагу присутніх на основних фактах життя і творчості цієї неординарної особистості. Їхня розповідь супроводжувалась слайдами, звучали пісні поета «Кони привередливые», «Песня о друге», «Он не вернулся из боя», «Лирическая», «Корабли постоят». Учні переглянули відеоролик із кінофільму «Місце зустрічі змінити не можна», в якому роль капітана Жеглова зіграв В. Висоцький.

Легендарному В. Висоцькому - 80
Легендарному В. Висоцькому - 80
Легендарному В. Висоцькому - 80

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика