19 липня 2018 р.

22 липня

22 січня - День соборності України

Дата: 2018-01-22

22 січня щороку Україна відзначає День соборності - це наш моральний обов’язок, бо кожен із нас - українець від роду й до роду, ми - сини і доньки свого народу, ми стаємо на захист своєї країни, бо вона в нас, як мати, у світі єдина. Від Заходу й до Сходу – всі ми браття! Об’єднаймо, мій народе, Донбас, Закарпаття, Коломию, Херсон, Ялту, Вінницю і Суми, щоб звучали в Україні "Думи, мої думи..."

Об’єднайся ж, Україно, наш козацький краю, во єдиную країну, молимо, благаєм!

Сьогодні у Маневицькому професійному ліцеї відбувся виховний захід, присвячений Дню соборності України. Під час заходу учні презентували стінгазету, звучали віршовані рядки, присвячені Акту злуки ЗУНР та УНР. Викладач історії Котик Наталія Володимирівна підготувала для учнів виставку цікавих матеріалів, публікацій преси та журналів патріотичної тематики.

Народ наш є, народ наш завжди буде! Україна буде як діамант – безмежно твердою державою і невимовно сяючою! Ми у це віримо! Наша сила в єдності!

22 січня - День Соборності України