19 вересня 2018 р.

26 вересня

Новорічний концерт

Дата: 2017-12-29

Новий Рік з давніх часів вважається найбільш довгоочікуваним святом, найулюбленішим, його з нетерпінням і надією на чудо чекають всі – наївні і завжди юні дорослі, не по-дитячому серйозні малюки, і, звичайно ж, усі працівники та учні ліцею. У цьому році в ліцеї вирішили святкувати його по особливому. Учні груп підготували музичні вітання, які 28 грудня линули зі сцени актового залу. А учасники художньої самодіяльності подарували усім присутнім колядки та віншування з прийдешнім роком.

Ми віримо, що Новий 2018 неодмінно принесе з собою душевне тепло і гармонію в кожну сім'ю. Здоров'я – як найбільший скарб. Удачу – щоб щастило цілий рік у всьому. Любов – щоб серце наповнилося ніжністю і милосердям. Величезний згорток подарунків і новорічних побажань!

Новорічний концерт