23 лютого 2018 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Щибор Віра Яківна

23 лютого

Карплюк Наталія Андріївна

23 лютого

Засідання методичної комісії деревообробних, будівельних та торговельних професій

Дата: 2017-12-28

28 грудня відбулося засідання методичної комісії деревообробних, будівельних та торговельних професій на тему "Оцінювання як важливий компонент навчального процесу". Засідання було проведено у формі педагогічної майстерні, де викладачі і майстри виробничого навчання обговорювали форми та методи перевірки знань, вмінь і навичок учнів на уроках теоретичного та виробничого навчання.

Змістовним був виступ викладача Солобчук Л.А., яка поділилася досвідом використання різних форм та методів контролю знань учнів при підготовці фахівців торговельних професій.

З пропозиціями виступила методист ліцею Щибор В.Я., яка запропонувала альтернативні форми контролю знань учнів: міні-проекти, проектні завдання, ситуативні та практичні завдання.

З інноваційними методами перевірки знань, умінь і навичок усіх присутніх ознайомила голова методичної комісії Чернюк Г.Ф.

Майстром виробничого навчання Климчуком В.В. був проведений майстер-клас на тему "Технологія виконання мозаїчної штукатурки".

Засідання методичної комісії