Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Засідання методичної комісії 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Засідання методичної комісії деревообробних, будівельних та торговельних професій

Дата: 2017-12-28

28 грудня відбулося засідання методичної комісії деревообробних, будівельних та торговельних професій на тему "Оцінювання як важливий компонент навчального процесу". Засідання було проведено у формі педагогічної майстерні, де викладачі і майстри виробничого навчання обговорювали форми та методи перевірки знань, вмінь і навичок учнів на уроках теоретичного та виробничого навчання.

Змістовним був виступ викладача Солобчук Л.А., яка поділилася досвідом використання різних форм та методів контролю знань учнів при підготовці фахівців торговельних професій.

З пропозиціями виступила методист ліцею Щибор В.Я., яка запропонувала альтернативні форми контролю знань учнів: міні-проекти, проектні завдання, ситуативні та практичні завдання.

З інноваційними методами перевірки знань, умінь і навичок усіх присутніх ознайомила голова методичної комісії Чернюк Г.Ф.

Майстром виробничого навчання Климчуком В.В. був проведений майстер-клас на тему "Технологія виконання мозаїчної штукатурки".

Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика