Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Засідання методичної комісії 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів предметів «Фізична культура» та «Захист Вітчизни»

Дата: 2017-12-07

6 грудня відбулось засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів предметів «Фізична культура» та «Захист Вітчизни» на тему «Профілактична робота з учнями ПТНЗ, які проживають в гуртожитку, щодо попередження та розв’язання конфліктів». Засідання було проведено у формі педагогічного діалогу. У вступному слові голова МК Г. Р. Турик зазначила, що життя в гуртожитку за характером відносин відрізняється від домашнього життя, з’являється багато спокус, яким важко протистояти в силу колективного тиску. Тому завдання навчального закладу – розвивати в учнів правову культуру, вести профілактичну роботу щодо попередження правопорушень.

Далі Ганна Романівна зупинилась на питанні психолого-педагогічної допомоги учням І курсу в адаптації до соціально-побутових умов гуртожитку ПТНЗ, проаналізувала результати анкетування учнів після першого місяця навчання, вказала на проблеми і труднощі адаптації, а також звернула увагу на ті форми і методи роботи, які допоможуть прищепити учням відповідні навички поведінки і колективного співжиття.

Вихователь гуртожитку Г. В. Клімішин зосередила увагу на організації спільної правовиховної роботи в учнівському гуртожитку з органами місцевого самоврядування, громадськими та релігійними організаціями.

Про необхідність профілактичної роботи по попередженню асоціальної поведінки учнів , її напрямки говорила Н. П. Коленда, заступник директора з НВР.

В ході діалогу члени МК висловлювали свої думки про те, що важливим є формування в гуртожитку дружнього колективу, вивчення індивідуальних особливостей, здібностей, інтересів учнів, мікроклімату в сім’ї, взаємодія роботи працівників гуртожитку, класних керівників, майстрів в/н, органів учнівського самоврядування.

Робота завершилась підведенням підсумків місячника профілактики правопорушень серед учнівської молоді, який було проведено у листопаді, та аналізом окремих показових заходів.

Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика