Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Засідання методичної комісії природничо-математичних дисциплін 

Сьогодні:
13 травня 2021 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Чайка Володимир Вікторович

13 травня

День Народження в цьому місяці:

Лихач Ганна Андріївна

14 травня

Нікітіна Ірина Вікторівна

15 травня

Харчук Валентина Володимирівна

29 травня


Формування в учнів ключових компетентностей на основі реалізації міжпредметних зв’язків

Дата: 2017-12-02

Саме цій темі було присвячене засідання методичної комісії природничо-математичних дисциплін, яке відбулося 28 листопада.

Засідання, що пройшло у формі круглого столу, розпочала Книш Г. Г., яка відзначила, що навчальна діяльність у кінцевому підсумку повинна не просто дати людині суму знань, умінь і навичок, а сформувати її компетенції, визначити шлях до самовдосконалення. Викладач поділилась досвідом роботи щодо використання міжпредметних зв’язків при викладанні математики.

Цікаві ідеї щодо реалізації міжпредметних зв’язків інформатики засобами проектних технологій представила у своєму виступі викладач інформатики Щибор В.Я.

Про міжпредметні зв'язки в курсі географії розповіла Котик Н. В., яка основну увагу звернула на зв'язок географії з фізикою, біологією, математикою та предметами гуманітарного циклу. Коленда Н. П. поділилась досвідом роботи щодо використання міжпредметних зв’язків при викладанні хімії.

Засідання методичної комісії природничо-математичних дисциплін
Засідання методичної комісії природничо-математичних дисциплін

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика