25 травня 2018 р.

День Народження в наступному місяці:

Домбровський Віктор Іванович

06 червня

Сачковський Микола Васильович

12 червня

Коли межу дозволеного переступає підліток

Дата: 2017-12-12

В рамках Всеукраїнського тижня права в районній бібліотеці відбулася година спілкування. Запрошені на захід учні групи №12 дізналися про різні види насильства, які зустрічаються у сучасному суспільстві та міри покарання за них. Жорстоке поводження з дітьми та нехтування їх інтересами можуть мати різні види і форми, але їх наслідком завжди є серйозна шкода для здоров'я, розвитку та соціалізації дитини, нерідко - загроза її життю або навіть смерть.

У кожної людини бувають різні життєві ситуації, але важливо знати, що ти не один, знати, до кого звернутися і хто може допомогти. Багато цікавої та корисної інформації розповіла Наталія Зоря - виконуюча обов'язків начальника - заступник начальника відділу Маневицького бюро правової допомоги.

Коли межу дозволеного переступає підліток