23 лютого 2018 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Щибор Віра Яківна

23 лютого

Карплюк Наталія Андріївна

23 лютого

Засідання секції методичної комісії ПП професій механізації

Дата: 2017-12-01

30 листопада відбулося засідання секції методичної комісії ПП професій механізації на тему „Формування професійних компетентностей учнів шляхом впровадження інноваційних виробничих технологій”. Засідання проходило у формі вернісажу новин, на якому викладачі та майстри в/н представили новини транспортної галузі.

Була переглянута мультимедійна презентація „Автомобілі: сучасне і майбутнє”, підготовлена викладачем Кайдик М.Я. про сучасні технології в автомобільній галузі (автопілот, голограма, сканер обличчя, перший «розумний» український автомобіль КрАЗ-Спартан тощо) та незвичайні винаходи, які будуть реалізовані в недалекому майбутньому (авто, що літає, плаває, аеромобілі, екоавтомобілі) з показом відеороликів.

Викладач Сачковський М.В. розповів про нововведення в Україні, які передбачають покарання за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Викладач Лісовецька К.Р. представила матеріали про нові зарубіжні трактори (безпілотні трактори NH Drive, трактор - робот Case IH Autonomous Concept Vehicle, футуристичний трактор Valtra ANTS, електричний трактор компанії John Deere) та українські інновації (автономний сільськогосподарський робот AgroSmart L, український електротрактор ХТЗ Edison).

Майстер в/н Домбровський В.І. розказав про тенденції вдосконалення тракторів, їх модернізацію, підвищення надійності, паливної економічності, оновлення тракторного парку України як технікою зарубіжних фірм, так і вітчизняного виробництва, демонструючи марки тракторів за допомогою мультимедійної презентації.

Майстер в/н Кубай Л.В. презентував матеріали про сучасні слюсарні інструменти, їх призначення та застосування, зокрема, ножиці для різання металу (ручні, важільні, електрифіковані), слюсарні ножівки, слюсарний верстат, гільйотинні ножиці з електромеханічним приводом тощо.

Всі інновації визвали неабиякий інтерес і були обговорені членами методичної комісії, старшим майстром Марчиком В.М., методистом Щибор В.Я.

Засідання секції методичної комісії ПП професій механізації