Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Голодомор: непрощенний злочин 

Сьогодні:
23 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Голодомор: непрощенний злочин

Дата: 2017-11-28

Радянський серп і молот б’є донині по генетичному коду українців. Душі померлих від голоду у 1930-х роках просять нас пам’ятати трагедію вселенського масштабу, яка за своїми наслідками не має собі рівних. На нашій землі заморено голодом до 10 мільйонів людей – ціла європейська держава! Це було явищем прихованої війни проти української нації.

Не визнавати цієї трагедії – значить брати на свою совість великий гріх, свідомо ставати на бік убивць.

Учні 2 групи Маневицького професійного ліцею вшанували пам’ять невинно убієнних голодом, випустили стінгазету зі спогадами свідків голоду 1932-1933 років під назвою «Непрощенний злочин», підготували презентаційні матеріали з цієї теми. Опрацювавши матеріали про голодомор, вони зробили висновок: всі наші біди, трагедії, війни, економічний геноцид, репресії, фальсифікація історії, нищення національних пам’яток – зло з одного антиукраїнського кореня, що має цільове призначення – нищення української нації, українського духу. Пам’ятаймо про це!

Голодомор: непрощенний злочин
Голодомор: непрощенний злочин
Голодомор: непрощенний злочин

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика