19 січня 2018 р.

20 січня

Рибачук Віра Іванівна

21 січня

Круглий стіл «Причини і фактори скоєння правопорушень підлітками»

Дата: 2017-11-29

29 листопада 2017 року в рамках Тижня правових знань у ліцеї було проведено зустріч з представниками правоохоронних органів та Маневицької державної адміністрації.

Прокурор місцевої прокуратури Власюк Марина Сергіївна розповіла учням ліцею, що в Україні зроблено певні кроки для втілення в життя прогресивних положень міжнародних правових актів, які позитивно впливають на зміни в національному законодавстві.

Прокурор звернула увагу на види відповідальності неповнолітніх та їх батьків за скоєні правопорушення. В доступній формі донесла інформацію про недопущення порушень поведінки в начальному закладі, громадських місцях, а саме: куріння, вживання нецензурних слів, хуліганство, знущання над товаришами.

Начальник служби у справах дітей Маневицької районної державної адміністрації Карпюк Людмила Мойсеївна звернула увагу учнів на види відповідальності неповнолітніх та їх батьків за порушення дисципліни учнями в навчальному закладі. Наголосила, що навчальний заклад спільно з правоохоронними органами має право на складання акту про неналежне виховання дітей в сім’ї. Навела приклади, як в районі розглядаються такі питання.

Адміністрація ліцею та учнівський колектив вдячні представникам правоохоронних органів та працівникам державної адміністрації в справах дітей за співпрацю і сподіваються на подальші зустрічі.

Круглий стіл