Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Засідання методичної комісії 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


Засідання методичної комісії

Дата: 2017-11-22

22 листопада у формі круглого столу відбулось засідання методичної комісії будівельних, деревообробних та торговельних професій на тему «Впровадження у навчальний процес передового педагогічного досвіду та сучасних матеріалів».

Із вступним словом виступила голова методичної комісії Чернюк Г.Ф., яка наголосила на актуальності підготовки висококваліфікованого робітника відповідно до сучасних вимог ринку праці.

Майстри виробничого навчання Рибачук В. І., Климчук В. В. зосередили увагу на впровадженні та ознайомленні учнів з новітніми технологіями виробництва та сучасними матеріалами фірм «Ceresit», «Sniezka», «Knauf».

Майстром виробничого навчання Сидорук Л. А. був проведений показовий урок на тему «Підготовка і обробка оштукатурених поверхонь під водне підфарбовування». Методична мета уроку– впровадження сучасних виробничих технологій на уроках виробничого навчання.

Для реалізації даної мети майстер виробничого навчання, використовуючи відеоролики, інформаційні повідомлення, ознайомила учнів із сучасними виробничими технологіями та продемонструвала прийоми роботи з матеріалами фірм «Ceresit», «Sniezka».

В обговоренні уроку взяли участь Марчик В. В., Щибор В. Я., Чернюк Г. Ф., Рибачук В. В.

Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії
Засідання методичної комісії

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика