16 грудня 2017 р.

Шкабко Марія Василівна

Вчимося толерантності

Дата: 2017-11-15

15 листопада в гуртожитку ліцею в рамках місячника профілактики правопорушень вихователем Турик Г. Р. було проведено годину спілкування «Вчимося толерантності». Метою заходу було розширити знання учнів про толерантність як засіб покращення стосунків між людьми, виробляти уміння слухати і поважати самого себе і оточуючих, сприймати думки, погляди іншої людини терпеливо, без критики.

У вступному слові вихователь наголосила, що сьогодні гостро постає питання про нехтування молоддю загальнолюдськими цінностями, порушення особистих прав людини, нетолерантне ставлення учнів одне до одного. Трагічні приклади історії показують нагальну потребу в злагоді, добросусідстві, повазі до інших людей, їхніх думок.

Учні прослухали повідомлення ведучих про те, що ж таке толерантність, що необхідно для того, щоб сформувати в собі цю рису характеру, переглянули відеоролики «Толерантність – це коли…», «Складові толерантності», «Вислови видатних людей про толерантність», на кожну літеру слова «толерантність» називали риси характеру , притаманні толерантній людині. А тест та аналіз конкретних ситуацій допоміг учням визначити, наскільки вони толерантні.

Підводячи підсумок бесіди, вихователь побажала усім зростання до покращення своїх рис характеру, до налагодження доброзичливих стосунків, до досягнення найважливішої заповіді – Любові.

Вчимося толерантності