16 грудня 2017 р.

Шкабко Марія Василівна

Загальноліцейні батьківські збори

Дата: 2017-11-19

19 листопада в актовому залі ліцею відбулися батьківські збори. На початку зборів батьки мали змогу подивитися відеофільм «Моя професія – найкраща» та презентацію «Наші діти».

Згідно порядку денного зборів директор ліцею Піддубний О. К. ознайомив присутніх з організацією освітнього процесу в навчальному закладі. Також перед батьками виступили заступники директора Кайдик Д. В., Коленда Н. П., які донесли до батьків інформацію про навчання та виховання їх дітей в ліцеї. Практичний психолог Бузило Г. А. ознайомила всіх з результатами проведеного анкетування серед учнів щодо їх ставлення до тютюнопаління, алкоголю та наркотиків. Методист Мартинюк О. С. поінформувала батьків про організацію та проведення ЗНО в 2017-2018 навчальному році і участь у ньому випускників ліцею, які здобувають повну загальну середню освіту.

Загальноліцейні батьківські збори