19 липня 2018 р.

22 липня

Мартинюк Ольга Степанівна

22 липня

Чи потрібен я Україні таким, яким є сьогодні?

Дата: 2017-11-13

9 листопада 2017 року в гуртожитку ліцею в рамках місячника профілактики правопорушень вихователями був проведений диспут «Чи потрібен я Україні таким, яким є сьогодні?» Метою диспуту було викликати учнів на відверту розмову, виявити, яку позицію вони займають стосовно даного питання. Учні висловлювали свої думки про те, яке місце в суспільстві вони відводять своєму особистому «Я», чи залежить добробут нашої країни від них, чи потрібно сьогодні бути патріотом.

На завершення диспуту всі прийшли до висновку, що кожна сучасна людина просто зобов’язана замислюватись над тим, чим вона може бути корисна своїй державі, що не можна відбутися як людина і громадянин, не люблячи по-справжньому своєї країни, не переймаючись її долею, не намагаючись зробити щось для неї.

Чи потрібен я Україні таким, яким є сьогодні?