Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

8 травня 2021 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Турик Ганна Романівна

08 травня

Піддубний Олександр Калинович

08 травня

Сидорук Любов Андронівна

11 травня

Чайка Володимир Вікторович

13 травня

Лихач Ганна Андріївна

14 травня

Дата: 2017-11-10

Допрофесійна підготовка дає можливість молодому поколінню визначитися в обранні майбутньої професії. З цією метою центром кар’єри Маневицького професійного ліцею та Маневицьким районним Центром творчості дітей та юнацтва підписано угоду про співпрацю.

Згідно угоди Маневицьким районним Центром творчості дітей та юнацтва відкрито студію художньої обробки деревини на базі Маневицького професійного ліцею, керівником якої є Чайка Володимир Вікторович.

На даний час студію відвідують більше 25 учнів загальноосвітніх шкіл райцентру та ліцею.

Навчання у студії буде хорошою школою в особистому професійному визначені кожного вихованця.

Всіх бажаючих запрошуємо відвідувати студію художньої обробки деревини.