16 грудня 2017 р.

Шкабко Марія Василівна

Засідання обласної секції педагогічних працівників сфери побуту та обслуговування

Дата: 2017-10-25

24 жовтня на базі Маневицького професійного ліцею відбулося засідання обласної секції педагогічних працівників сфери побуту та обслуговування. Викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання обговорили питання підвищення якості професійної підготовки учнів в умовах інтеграції традиційної та інноваційної освіти. Також педагоги ліцею (викладач Солобчук Л. А. та майстер в/н Павлюк Г. В. ) провели відкритий урок на базі торговельного підприємства «Колібріс», де проходять заняття з виробничого навчання для учнів, які здобувають професію продавця.

Урок мав частково дуальний характер, у ньому було поєднано питання теоретичної підготовки та відпрацювання практичних навичок. Самостійну роботу з викладки товарів, підготовки до продажу, розпізнавання асортименту майбутні працівники торгівлі виконували в бакалійному відділі.

Присутні на уроці педагоги з навчальних закладів області високо оцінили якість підготовки учнів та належний рівень співпраці навчального закладу з роботодавцями.

Засідання обласної секції педпрацівників сфери побуту