16 грудня 2017 р.

Шкабко Марія Василівна

Засідання школи активних форм і методів навчання

Дата: 2017-10-06

5 жовтня в ліцеї відбулося засідання школи активних форм і методів навчання на тему «Креативність – важлива умова інноваційної успішної особистості» для викладачів і майстрів виробничого навчання. Засідання відкрила методист ліцею Щибор В. Я., яка налаштувала учасників на конструктивну роботу і позитивні емоції, розповіла про різні підходи до поняття креативності, про те, що сьогодення вимагає від викладачів, майстрів виробничого навчання створити умови для формування креативної особистості шляхом включення її в різні види діяльності: навчання, пізнання, спілкування і що для цього необхідно. Далі учасники засідання, працюючи в групах, визначили, яким повинен бути педагог, щоб міг розвивати креативність в учнів і що заважає педагогу бути творчим, досліджували власну готовність до розвитку креативності.

Психолог ліцею Бузило А. А. провела невеликий тренінг, під час якого з учасниками засідання було виконано різні вправи на створення атмосфери довіри та позитивного емоційного клімату, на розвиток образного, дивергентного мислення, уяви, здатності знаходити альтернативи, формування колективу.

Підводячи підсумки засідання, учасники визначили, чи справдилися їхні очікування від сьогоднішнього засідання школи активних форм і методів навчання. Щибор В.Я. дала декілька правил-порад на розвиток креативності учнів і побажала бути всім великими учителями.

Засідання школи активних форм і методів навчання