17 липня 2018 р.

22 липня

Мартинюк Ольга Степанівна

22 липня

Зустріч із працівником центру надання адміністративних послуг

Дата: 2017-09-20

Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний його отримати. Крім того, з червня 2017 року українці, у тому числі діти, можуть користуватися для виїзду за кордон біометричним паспортом.

18 серпня 2017 року в смт. Маневичі відбулося відкриття центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), в якому невдовзі видаватимуть ID-картки, а в перспективі - біометричні.

20 вересня в бібліотеці ліцею відбулася зустріч з начальником відділу цього центру Скороход Наталією Михайлівною, яка ознайомила учнів з специфікою роботи ЦНАП та розповіла, які документи потрібні для того, щоб отримати паспорт громадянина України, біометричний паспорт.

Зустріч із працівником ЦНАП-у