16 липня 2018 р.

22 липня

Відкриття Центру кар'єри

Дата: 2017-09-22

21 вересня на базі Маневицького професійного ліцею відбулося відкриття Центру кар’єри. У заході взяли участь голова Маневицької РДА Линдюк А. О., голова районної ради Мельник А. М., директор Волинського обласного центру зайнятості Романюк Р.В., голова об’єднання роботодавців Киричик І. М., начальник відділу Маневицького бюро правової допомоги Зоря Н.М., роботодавці, представники засобів масової інформації.

Під час заходу присутні мали можливість побачити презентацію навчального закладу.

З вітальним словом виступили Линдюк А. О., Романюк Р. В., Киричик І. М., які відзначили важливість створення Центру з метою надання інформації випускникам щодо працевлаштування, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, активізації власних зусиль молоді щодо вирішення проблем зайнятості.

Своїми спогадами поділилася випускниця ліцею Сопронюк О.І., яка відзначила роботу колективу на високому рівні, а учням побажала успіхів у професійній та особистій самореалізації.

На завершення заходу директор ліцею Олександр Піддубний наголосив, що основне завдання навчального закладу – навчити спеціалістів, які б зуміли реалізувати себе в майбутньому. Центр кар’єри Маневицького професійного ліцею сприятиме створенню умов для розвитку кар'єри та подальшого працевлаштування учнів ліцею, підтримки підприємницьких ініціатив наших вихованців шляхом надання консультаційних та інформаційних послуг, організації тренінгів, семінарів, підвищення освітнього рівня учнів для здійснення підприємницької діяльності.

Працівниками районного центру зайнятості було проведено тестування на визначення професійних здібностей учнів та консультації щодо складання резюме.

Відкриття Центру кар'єри