16 грудня 2017 р.

Шкабко Марія Василівна

Свято профтехосвіти Волині

Дата: 2017-05-25

25 травня на Театральному майдані обласного центру під гаслом «Професійна освіта сьогодні – успішна кар’єра завтра!» відбулося традиційне свято профтехосвіти.

Учасників заходу привітали організатори та почесні гості: заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна, начальник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко, ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, член правління Асоціації кулінарів України, голова Волинського осередку організації, власник ресторації «Добра хата» Микола Наход, ветерани профтехосвіти.

На виставці-ярмарку учні та майстри виробничого навчання нашого ліцею представили різноманітні столярні вироби. Охочі лучани мали можливість придбати продукцію за помірними цінами. Особливим попитом користувалися туристичні набори, підставка під вазони, стійка для одягу, табуретки.

Протягом свята присутні мали змогу побачити чудовий концерт. Приємно, що дві пісні було виконано учасниками художньої самодіяльності ліцею: дуетом у складі Сніжани Швед, Валерія Рокочука та вокальною групою дівчат.

Управління освіти, науки та молоді нагородило подякою та цінним подарунком педагогічний та учнівський колективи ліцею за підготовку кваліфікованих робітників та активну участь в обласному святі професійно-технічної освіти.

Свято профтехосвіти Волині