16 грудня 2017 р.

Шкабко Марія Василівна

«Нумо, браття столяри»

Дата: 2017-05-30

29 травня в ліцеї відбувся конкурс професійної майстерності з професії столяр будівельний - «Нумо, браття столяри».

Мета проведення конкурсу – продемонструвати прийоми обробки деревини, вміння працювати ручним електрифікованим інструментом та на деревообробних верстатах.

За перемогу у конкурсі боролись дві команди «Явір» та «Майстер».

Свої теоретичні знання учні показали у конкурсах: «Хто швидше?», «Заморочки з бочки», «Знайдіть вихід з ситуації», «Що це за деревина?»

Свої професійні вміння та навички продемонстрували учасники команд при прикріпленні меблевої фурнітури та при виготовленні криволінійних деталей ручним електрифікованим інструментом.

Злагодженість роботи в команді, вміння виконання технологічних операцій, прийоми виконання роботи на деревообробних верстатах показали конкурсанти при виконанні практичного завдання: виготовлення фрезерованих деталей.

Переможцем конкурсу стала команда «Явір».

Нумо, браття столяри!