23 лютого 2018 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Щибор Віра Яківна

23 лютого

Карплюк Наталія Андріївна

23 лютого

Тиждень професії «продавець»

Дата: 2017-05-22

З 15 по 19 травня в ліцеї відбувся тиждень професії «продавець», в план роботи тижня входило ряд заходів: виготовлення стінгазети, зустріч-екскурсія до Маневицького центру зайнятості, конкурс фахової майстерності, проведення інформаційно-просвітницької години.

Стінгазета «Моя професія найкраща» висвітлювала корисні цікаві матеріали про професію та інформацію із життя групи №5.

Продовжили тиждень екскурсією в Маневицький районний центр зайнятості, під час якої заступник начальника відділу надання соціальних послуг Масюк О.І. надала учням інформацію щодо працевлаштування, пошуку роботи, реєстрації та використання сайту центру зайнятості в пошуках вакансій.

Надзвичайно цікавим був круглий стіл ─ зустріч з роботодавцями, на який були запрошені підприємці Дубінович Л.О., Кедик Л.П. та виконуюча обов’язки ТзОВ «Аванта» Мельник В.П.. Вони поділилися своїми здобутками, ознайомили учнів з критеріями сучасного працівника торгівлі а також акцентували увагу на причинах плинності кадрів.

Цікавим був виступ випускниці ліцею Пугач Л.О., яка поділилася своїми міркуваннями щодо використання професійної етики в роботі продавця.

Конкурс професійної майстерності, який був проведений у два тури (теоретичний та практичний) показав, що учні мають хороші знання, вміння і навички та можуть самостійно їх використовувати в подальшій трудовій діяльності.

Завершився тиждень інформаційно-просвітницькою годиною «Хочеш збільшити прибутки – шануй покупців».

Підведення підсумків тижня показало, що учні мають достатній рівень знань, професійні навички і можуть самостійно працювати у сфері торгівлі.

Всі учні, які брали участь в проведенні тижня були нагороджені подарунками та солодощами.

Тиждень  професії «продавець»