16 грудня 2017 р.

Шкабко Марія Василівна

Чарівна Японія

Дата: 2017-05-15

Під такою назвою в приміщенні бібліотеки відбулося засідання євроклубу ліцею «Euro Way». Ідея проведення даного заходу виникла в євроклубівців після участі у вікторині, яку проводила Рада лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів 11 травня 2017 року.

Готуватися до засідання розпочали ще в п’ятницю. Для оформлення бібліотеки вирішили виготовити гілочки сакури, адже саме ця квітка вважається символом Японії. Садова Таня, Демковська Оля і Наумович Марія використали у своїй роботі техніку оригамі.

У понеділок, 15 травня, засідання відкрила керівник клубу Ковердюк Н.А., яка ознайомила учнів з метою та планом заходу. Далі керівник зразкової художньої студії Маневицького центру творчості дітей та юнацтва Островська Людмила Володимирівна показала цікавий відеоролик про японських студентів (майбутніх хірургів), які для того, щоб отримати диплом, повинні скласти мікрооригамі за 5 хвилин. Продовженням було практичне заняття – майстер-клас «Оригамі – мистецтво складання з паперу». Учням було роздано схемки поетапного складання «журавлика» з паперу. Найшвидше справився із завданням учень 22 групи Нікітін Юрій.

Наступну частину засідання продовжила Тетяна Садова – член євроклубу, яка підготувала цікаву презентацію «Цікаві факти про Японію».

Завершилося дійство традиційною для японців чайною церемонією, на якій наші дівчата-"японки" пригощали всіх запрошених традиційною стравою японців – суші та чаєм. Під японські мелодії всі із захопленням ділилися враженнями від гарно проведеного заходу.

Чарівна Японія