Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Інтернет-вікторина 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Інтернет-вікторина

Дата: 2017-05-11

25 років тому Японія визнала незалежність України і між обома країнами були встановлені дипломатичні відносини. На відзначення цієї події указом Президента України 2017 рік проголошено Роком Японії в Україні.

З цієї нагоди 11 травня Рада лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів області провела в режимі онлайн вікторину на тему «Що я знаю про Японію?». Учасники євроклубу «Euro Way» Шиманська Таня, Нікітін Юра, Наумчук Станіслав і Садова Таня взяли активну участь у вікторині. Зміст запитань вікторини дав можливість учням проявити свої знання про Японію з різних напрямів: природні умови, кордони, населення, адміністративний поділ, дата заснування, державні символи, мова, релігія, освіта, традиції та особливості культури, визначні пам’ятки, цікаве про Японію та японців. Хоча наша команда не здобула призового місця, але участь у вікторині принесла багато позитивних емоцій і надихнула на проведення заходу, присвяченого Японії.

Інтернет-вікторина
Інтернет-вікторина

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика