Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

30 жовтня 2020 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Вакуліч Валерій Гордійович

30 жовтня

Дата: 2017-04-28

Толока - це одна з найдавніших форм колективної взаємодопомоги. Коли потрібно зробити велику за обсягом роботу, скликають родичів, сусідів, товаришів. Люди разом працюють та веселяться.

Протягом квітня учні ліцею прийняли активну участь у весняній толоці. Спільними зусиллями виконано значні роботи з упорядкування та санітарного очищення території закладу та прилеглих територій. Із задоволенням учні прибирали, білили дерева та дорожні бордюри, садили і обрізали дерева та кущі, впорядковували квітники, ліквідовували стихійні сміттєзвалища. Працювати допомагав весняний настрій, хоч і не завжди була тепла весняна погода.