23 лютого 2018 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Щибор Віра Яківна

23 лютого

Карплюк Наталія Андріївна

23 лютого

Спеціальна Олімпіада

Дата: 2017-04-02

2 березня в спортивному залі Маневицького професійного ліцею було людно, бо сюди поспішали батьки з дітьми на Спеціальну Олімпіаду. Це свого роду спортивні змагання, які проводились для дітей з вадами розумового розвитку. Присвятили даний захід всесвітньому Дню здоров’я. Зі вступним словом виступили голова районної державної адміністрації Андрій Линдюк, Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, керівник Волинської обласної громадської організації «Спеціальна олімпіада» Катерина Свіщева, керівник організації «Спорт для всіх» Володимир Новосад.

Позитивні емоції, згуртованість і прекрасний настрій відчували всі присутні. Тут не було переможців і переможених, грамоти отримали всі учасники заходу.

Спеціальна Олімпіада