Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Вода – це життя 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Вода – це життя

Дата: 2017-03-22

Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, відзначає вся Земля. Головне завдання цього дня - нагадати кожному жителю планети про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі. Як ми знаємо, без наявності водних ресурсів, на нашій планеті не зародилося б життя.

Ідея проведення такого свята вперше прозвучала на конференції ООН, яка була присвячена розвитку та охороні навколишнього середовища. Ця подія відбулася в Ріо-де-Жанейро у 1992 році.

Вже в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН прийнято офіційне рішення про проведення 22 березня Всесвітнього дня водних ресурсів.

Учні групи №5 відвідали Маневицьку районну бібліотеку, де відбулась екологічна подорож "Вода - знайома незнайомка". На зустрічі обоговорювалось питання технічного прогресу та його вплив на екологію та, в основному, на водні ресурси. Присутні переглянули тематичні відео, ознайомились з відповідною літературою бібліотеки.

Вода – це життя
Вода – це життя
Вода – це життя

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика