Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Година Землі 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Година Землі

Дата: 2017-03-27

25 березня людство планети відзначало Годину Землі. З цієї нагоди в багатьох країнах світу проходили акції на підтримку заходів, що закликають людей прикладати всі зусилля, аби зберегти Землю від катастрофічних явищ.

Не залишилися байдужими до цієї дати колективи Маневицького професійного ліцею та Черемського природного заповідника. Було організовано виховний захід "Година Землі", який розпочала викладач суспільних дисциплін Сіліч Л.І. Вона ознайомила присутніх із негативними явищами, що супроводжують життя на Землі: буревіями, землетрусами, засухами, від яких потерпає багато людей на планеті.

Викладач акцентувала увагу учнів на важливості та необхідності такого дійства. Підтримкою її слів був перегляд відеоролика, який продемонструвала бібліотекар навчального закладу Наталія Ковердюк.

Про важливість водно-болотних угідь говорив директор заповідника Пащук С.І. Він розповів присутнім про Черемське болото, яке є резервуаром води і має надзвичайно важливе значення в посушливі періоди, і про те, що водно-болотний масив щороку поглинає приблизно 17 тонн вуглекислого газу. Цю тему продовжила Шевчук Л.О. - науковий співробітник заповідника.

Для учасників виховного заходу було показано відеофільм про заповідник. З цікавістю слухали й дивились присутні про красу Поліського краю: рослини й тварини, неповторні краєвиди знову й знову вказували на те, що цю неповторність потрібно берегти, адже Земля - наш дім, і як ми живемо в цьому домі, залежить від усіх нас.

Година Землі
Година Землі
Година Землі
Година Землі
Година Землі
Година Землі
Година Землі
Година Землі
Година Землі
Година Землі

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика