16 грудня 2017 р.

Шкабко Марія Василівна

Засідання обласної секції педагогічних працівників професій с/г виробництва

Дата: 2017-03-15

15 березня на базі ліцею відбулося засідання обласної секції педагогічних працівників професій с/г виробництва. Тема засідання «Мотивація та активізація учнів у професійній підготовці».

Педагогічні працівники відвідали та обговорили відкритий урок з правил дорожнього руху, який провела викладач спецдисциплін К. Р. Лісовецька на тему: «Загальні вимоги до технічного стану та обладнання транспортних засобів”. На уроці викладач уміло та ефективно використовувала методи та методичні прийоми, спрямовані на підвищення мотивації учнів, зокрема, бесіда з використанням життєвого досвіду, проблемне питання, випереджувальні завдання, завдання творчого характеру тощо.

Керівник секції, Ярослав Іванюк, методист Навчально-методичного центру у Волинській області, проінформував педагогів про основні заходи та напрямки роботи у 2017 році. Він провів методичні консультації щодо методів та методичних прийомів, спрямованих на підвищення мотивації учнів. Своїм досвідом з цього питання поділилася викладач Маневицького професійного ліцею К. Р. Лісовецька.

Викладач М.В. Сачковський розказав про застосування Інтернет-ресурсів та їх вплив на активізацію пізнавальної діяльності у професійній підготовці, презентував посилання на сайти, які використовує для підготовки до уроків та рекомендує учням.

Своє бачення про застосування Інтернет-ресурсів розкрив майстер виробничого навчання В.І. Домбровський.

Керівник секції звернув увагу, що системність у роботі педагогів є складовою підвищення якості навчання учнів. Зробив детальний аналіз обласного конкурсу кабінетів правил дорожнього руху, відмітив кращі напрацювання та вказав на недоліки.

Під керівництвом Я.В. Іванюка був проведений практикум з моделювання форм та методів роботи, спрямованих на підвищення інтересу до професії.

В кінці роботи учасники секції ознайомилися з навчально-матеріальною базою та КМЗ з професій транспортного профілю Маневицького професійного ліцею.

Засідання обласної секції педагогічних працівників