Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Прес-реліз «Не шукай роботу, а… створи її сам!»



 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Прес-реліз «Не шукай роботу, а… створи її сам!»

Дата: 2017-03-13

Серію відеороликів про молодих успішних місцевих підприємців підготувала команда проекту "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону".

У коротких відвертих відео-розповідях молодих підприємців – про те, з чого все починалось, про труднощі та успіхи, переваги та недоліки власної справи.

Як зазначила начальник управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Людмила Плахотна, сучасний ринок праці стає дедалі складнішим, кандидатів із вищою освітою все більше, з робітничою професією – менше, конкуренція за робочі місця все напруженіша, а рівень безробіття – вищий. Тому більшої значимості набуває молодіжне підприємництво не лише як спосіб вирішення проблеми зайнятості молоді, а й як ресурс модернізації та підвищення конкурентоспроможності національної економіки.

– Сьогодні серед молоді дуже мало бажаючих розпочати свою справу, –говорить Петро Коржевський, заступник начальника управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації. – Очевидно, що потрібно стимулювати молодих людей до цього. Економіки успішних країн якраз і тримаються на малому та середньому бізнесі. Сподіваюсь, молоді люди, які подивляться ці відео, хоча б задумаються: «А чому б не спробувати й мені?»

Відеоролики тривалістю 3-4 хвилини планується поширювати через популярні пабліки в соціальних мережах та на місцевих телеканалах.

Переглянути (завантажити) їх можна за посиланням:

Проект "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону" передбачає проведення дослідження стану ринку праці в Рівненській та Волинській області, закупівлю обладнання для підготовки робітників за професіями, які визначені з урахуванням потреб роботодавців субрегіону, навчання та мотивація молоді для започаткування власної справи. Проект розпочався у вересні 2014 року і триватиме 36 місяців.

Проект виконується Управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації у партнерстві з Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинським ресурсним центром в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Контакти для отримання додаткової інформації: Ігор Воляник, менеджера проекту, e-mail: vrcrivne@gmail.com, тел.: +38(067) 798 40 43.


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.info



Яндекс.Метрика