Нас єднають думи Кобзаря

Дата: 2017-03-10

З метою виховання національної самосвідомості учнів, патріотизму, гордості за свою державу, прагнення бути справжніми українцями в гуртожитку ліцею було проведено літературно-музичну композицію «Як вогонь у серці я несу в майбутнє Шевченкову мову, слово незабутнє», присвячену 203 річниці з дня народження великого українського поета Т. Г. Шевченка.

Захід було розпочато вступним словом вихователя гуртожитку Г. Р.Турик, яка зазначила, що в історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря.

Про велич і сучасність Шевченкового слова говорили ведучі свята Таня Садова і Микола Шульга. Окрасою заходу стали поезії Шевченка у виконанні Сніжани Швед та Тані Шиманської. Проникливо звучали пісні на вірші Шевченка «Думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Така її доля».

Учні переглянули презентацію «Мистецька спадщина Шевченка» та відео «Умер поет».

10 березня класні керівники провели ряд заходів, присвячених пам’яті Кобзаря. Учні 2 групи (класний керівник Г. Ф. Чернюк) ознайомились з роботами Шевченка – художника, переглянули цікаву презентацію. 1200 художніх робіт було створено Шевченком. За життя його називали «другим Рембрантом». Класний керівник 7 групи Л. І. Сіліч провела захід, присвячений маловідомим сторінкам з життя поета.

Сьогодні, коли Україна переживає складні часи своєї історії, нехай постать Кобзаря стане об’єднуючим фактором взаєморозуміння у суспільстві з метою розбудови нашої суверенної і незалежної держави.

Нас єднають думи Кобзаря