Засідання методичної комісії деревообробних та торговельних професій

Дата: 2017-03-07

6 березня відбулося засідання методичної комісії деревообробних та торговельних професій на тему: «Впровадження сучасних технологій та методик навчання у навчально-виробничий процес».

Під час засідання було проведено круглий стіл на тему: «Сучасні технології та методики навчання - запорука успіху в підвищенні якості знань учнів».

Про те, які сучасні педагогічні технології сприяють формуванню освідченої творчої особистості та забезпечують всебічний розвиток учнів розповіла голова методичної комісії Чернюк Г.Ф.

В ході роботи засідання майстри виробничого навчання Солобчук Л.А., Павлюк Г.В. та Ремінський В.М. поділились досвідом використання інформаційно-комунікативних технологій та технології групової навчальної діяльності на уроках виробничого та теоретичного навчання.

Засідання методичної комісії деревообробних та торговельних пр

Майстром виробничого навчання Чайкою В.В. було проведено майстер-клас на тему: «Сучасні технології опорядження деревини». Володимир Вікторович ознайомив з технологією старіння деревини методом брашування та випалювання.

В обговоренні майстер-класу взяли участь Марчик В.М., Чернюк Г.Ф. Лучкевич В.Ф, Ремінський В.М.

Засідання методичної комісії деревообробних та торговельних пр