Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Леся Українка і Волинь 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Леся Українка і Волинь

Дата: 2017-02-27

Прозорий сад, зимовий вальс,
І біла тиша в білім домі.
Пробачте, Лесю, ми до Вас
Непрошені і незнайомі.
Цей білий спокій, цю печаль
Не потривожимо словами…

Надія Гуменюк

25 лютого – 146-та річниця від дня народження відомої української письменниці, перекладача, культурного діяча та славетної доньки України Лесі Українки. З цієї нагоди в бібліотеці ліцею відбулась виховна година «Леся Українка та Волинь».

Немає жодного куточка Волині, де б не знали, не шанували цю видатну поетесу. Для Лесі Українки «рідна Волинь була її серцю наймиліша».

Захід розпочався емоційним словом викладача української мови та літератури Шилак Л. П., яка сказала, що ми всі повинні бути гордими і пишатися тим, що на нашій землі жила і творила Леся Українка, бо саме Волинь надихнула її на велику творчість, яка і прославила це славне ім’я.

Під час заходу звучали поезії Лесі Українки про Волинь, вірші волинських митців про славнозвісну поетесу. Присутні пройнялися її життєвим подвигом та незгасимим вогнем її таланту. У виконанні учнів ліцею звучали поезії Лесі Українки, а відеосюжети допомагали розкрити багатогранність її таланту.

На завершення свята бібліотекар ліцею Ковердюк Н. А. ще раз підкреслила велич духу і таланту великої поетеси та запропонувала ознайомитися з виставкою – експозицією «Слово, яке не старіє», де розміщено літературу, фотоматеріали про життя і творчість письменниці.

Леся Українка і Волинь
Леся Українка і Волинь
Леся Українка і Волинь
Леся Українка і Волинь
Леся Українка і Волинь

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика