Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Небесна сотня у вирій полетіла 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


Небесна сотня у вирій полетіла

Дата: 2017-02-17

День Героїв Небесної Сотні відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цей пам'ятний день встановлено Указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

17 лютого в актовому залі ліцею відбувся виховний захід «Небесна сотня у вирій полетіла». Ведучі Шиманська Таня і Ващук Андрій нагадали, як розвивалися трагічні події у листопаді 2013 року — лютому 2014 року. Учні та працівники ліцею мали змогу переглянути відеокліпи «Україно, встань з колін», «Небесна сотня», «Герої не вмирають». Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Минає три роки від трагічних подій на Майдані. Але, на превеликий жаль, Небесною Сотнею не закінчився біль і страждання України. Ведучі закликали присутніх згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

Хай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Небесна сотня у вирій полетіла
Небесна сотня у вирій полетіла
Небесна сотня у вирій полетіла

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика