Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Крути нам повік не забути 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Крути нам повік не забути

Дата: 2017-01-27

27 січня в бібліотеці ліцею відбувся виховний захід ”Крути нам повік не забути”, присвячений тим, хто у боротьбі за кращу долю України, за її волю віддали найдорожче, що є в людини - життя.

Про ті січневі події нам слід знати правду, бо цей молодий цвіт нашої нації загинув, щоб ми жили. Їхня жертовність, патріотизм є прикладом для кожного із нас. У книзі Євгена Маланюка «Крути. Народини нового українця» вказано факт, що події Крут породили свідомих патріотів – громадян, які сповідують ті ідеали, за які вмирають юні герої Крут – свободу, волю, рідну землю...

Історію подвигу Крут слід знати. Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер подме, туди й воно котиться. На превеликий жаль, в наш час є люди, які зомбовані перекрученою навмисне історією і опинились в полоні неправдивих джерел інформації з питань історії України.

Сьогодні свідомі українці – патріоти, так як і герої Крут, довели і доводять, що українська нація – не перекотиполе, вони взяли до рук зброю, щоб не дозволити російській орді перетворити Україну на руїну.

Дата 29 січня 1918 року є знаковою, символічною для нас, українців, це дата доказу того, що Крути – це не смерть, а сила вічно живого духу свободи, це доказ того, що кров цвіту української нації пролита не даремно. Україна існувати буде завжди. Українська свідома молодь переконує, що нас не здолати! Крізь асфальт Майдану та асфальт станції Крут чути золотий гомін волі й розкрилене “Ще не вмерла України і слава і воля”.

Крути нам повік не забути
Крути нам повік не забути
Крути нам повік не забути
Крути нам повік не забути

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика