23 листопада 2017 р.

Рокочук Валерій Степанович

Кращий за професією

Дата: 2017-01-25

У січні в ліцеї відбувся конкурс професійної майстерності з професії машиніст крана автомобільного серед учнів групи №4. Конкурс проходив у два етапи. На першому етапі учні показували свої знання з будови та експлуатації автомобільного крана, правил дорожнього руху.

Під час практичного етапу конкурсу чотири команди, в складі трьох учасників у кожній з розподіленням функціональних обов’язків (машиніст крана і два стропальники) виконували такі конкурсні вправи:

• в’язка фундаментних блоків;
  • складання плит одна біля одної;
  • складання плит одна на одну.

Журі конкурсу при підведенні підсумків враховувало правильність виконання таких операцій:

• стропування плит вантажозахватним пристроєм;
  • захоплення вантажу та подача його на місце складування;
  • подача команд стропальника і розуміння та виконання цих команд машиністом крана;
  • складання фундаментних блоків.

Кожна вправа оцінювалась за 12-ти бальною системою.

За підсумками виконання вправ перемогу отримала команда №1 у складі Свиридюка Олександра, Дмитрука Павла, Кушнірчука Андрія (33бали). Друге місце здобула команда №2 (Вавелюк Микола, Рибчинчук Давид, Ярошик Ярослав) – 30 балів, третє місце розділили: команда №3 (Карпік Роман, Савчук Віталій, Радчук Анатолій) і команда №4 (Колбун Анатолій, Антипов Тарас, Коросько Олександр) – 27 балів.

В індивідуальному заліку кращим за професією став Свиридюк Олекандр.

Кращий за професією