Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Тиждень права в ліцеї 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Тиждень права в ліцеї

Дата: 2016-12-09

З 1 по 10 грудня в ліцеї проходив всеукраїнський тиждень права. З метою дослідження ставлення учнів до своїх обов’язків, а також визначення відповідальності та свободи в навчальних групах було проведено анкетування. У бібліотеці була організована виставка «Твої права» та проведено гру «Ти і закон».

Цікавою була зустріч учнів з головними спеціалістами Маневицького військового комісаріату Товпашем В.С. та Власюк Л.М., які розповіли про контрактну службу в Збройних силах України.

9 грудня викладач правознавства Сіліч Л.І. провела всеукраїнський урок «Права людини». Учні 21 і 22 груп підготували презентацію «Історія прав людини», розповіли про природні права людини, видатних філософів і гуманістів, які розвивали історію права. Також було висвітлено значення міжнародних актів про права людини і громадянина. Як захищати права дитини та як гарантується право учня, розповіли Карпюк Л.М., начальник служби в справах дітей при Маневицькій РДА та Зоря Н.М., в.о.начальника відділу Маневицького бюро правової допомоги.

Корисну інформацію учні отримали з практичного заняття «Як не стати жертвою злочину», проведеного вихователями гуртожитку, та уроку «Ворожа інформація в Україні», проведеного викладачем історії.

Тиждень права в ліцеї
Тиждень права в ліцеї
Тиждень права в ліцеї
Тиждень права в ліцеї
Тиждень права в ліцеї

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика