Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Засідання методичної комісії... 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Засідання методичної комісії деревообробних та торговельних професій

Дата: 2016-12-01

30 листопада 2016р. відбулося засідання методичної комісії деревообробних та торговельних професій на тему: «Шляхи активізації творчої діяльності учнів на уроках».

Про організацію активних форм роботи на уроці розповіла методист ліцею Щибор В.Я. Вона ознайомила з проблемою активності особистості в навчанні та методикою і технологіями активних методів навчання.

Активними були члени методичної комісії при проведенні круглого столу на тему «Ігрова діяльність на уроках виробничого навчання». Майстри виробничого навчання Ремінський В.М., Чайка В.В. поділились досвідом по впровадженню виробничих та ділових ігр на уроках виробничого навчання.

Сахнюк А.Л., Солобчук Л.А. презентували розв’язання ситуативних завдань з професій столяр будівельний та продавець продовольчих та непродовольчих товарів./p>

Майстром виробничого навчання з професії продавець продовольчих та непродовольчих товарів Солобчук Л.А. був проведений урок на тему: «Участь в оформленні торговельного залу та вітрин».

Методична мета: Удосконалення на уроці активних форм та методів навчання».

Для реалізації поставленої мети Людмила Архипівна використала творчі завдання випереджального характеру, гру «Хрестики - нулики» , презентацію, ситуативні завдання. Для виконання практичного завдання застосувала групову форму роботи. Особливу увагу майстер в/н звертає на організацію робочого місця,безпечні прийоми виконання роботи.

В обговоренні уроку взяли участь Щибор В.Я., Марчик В.М., Чернюк Г.Ф., Чайка В.В.

Засідання методичної комісії...
Засідання методичної комісії...
Засідання методичної комісії...
Засідання методичної комісії...

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика