Засідання методичної комісії ПП професій механізації

Дата: 2016-11-29

29 листопада відбулось засідання методичної комісії ПП професій механізації на тему «Впровадження активних форм і методів навчання». Форма проведення – методичні орієнтири «Шляхи активізації творчої діяльності учнів на уроках».

В ході роботи засідання викладач Кайдик М.Я. розказала про використання навчальної ігрової технології як однієї з форм активізації навчальної діяльності учнів на уроках, розкрила її функції та зупинилася на класифікації ігрових педагогічних технологій.

Майстер в/н Кубай Л.В. розказав про використання ділової гри на уроках виробничого навчання, яка є втіленням в реальну виробничу діяльність та охарактеризував етапи її проведення.

Майстер в/н Вакуліч В.Г. та викладач Сачковський М.В. поділилися досвідом використання ситуативного навчання на уроках навчального водіння та ПДР.

Також був проведений та обговорений відкритий урок викладача Кайдик М.Я., методичною метою якого було «Використання активних форм роботи учнів на уроці». Викладач використала інтелектуальну гру змагального характеру, різні види роздаткового матеріалу (з участю бібліотекаря ліцею), мультимедійну презентацію, інтерактивний кросворд.

Засідання методичної комісії ПП професій механізації